Reklama
Reklama
Reklama

ELEKTRONIKA PRAHA - TRIO RS 20

  • 100% reference

elpraha-100

Značka

Elektronika Praha

    vás provází již od roku 1969, kdy se zrodila pod taktovkou české kreativity a invence. Po celou tu dobu je naše ikonické logo synonymem elegance a nadčasovosti. Vzniklo díky geniálnímu nápadu jednoho z původních členů hospodářského sdružení, který na osciloskopu zachytil průběh nejrychlejšího signálu a následně jej upravil do podoby evokující mechanickou kliku. Tento symbol nám připomíná, že naše elektronické produkty jsou výsledkem pečlivého řemesla s vysokým podílem ruční práce.

Naše výrobky nejsou jen tak ledajakými - jsou dokladem důmyslnosti a šikovnosti českých rukou. Když říkáme „máte kliku“, myslíme tím, že naše reprosoustavy jsou nejen brilantní co do zvukové kvality, ale také dostupné a vyráběné s láskou k detailu přímo v EU. Už celých 55 let, máte kliku, že vám nabízíme neuvěřitelný poměr užitné hodnoty k ceně, který patří k nejlepším na trhu. Naše "épéčka" - tak jim s oblibou říkají zákazníci, protože jsou to nejlevnější reprosoustavy s tím nejdražším zvukem.

Modelová řada TRIO

Modelová řada TRIO je ztělesněním naší firemní filozofie, která klade důraz na dokonalou harmonii mezi konstrukcí, použitými materiály, precizním provedením, špičkovým zvukem a vynikajícím celkovým výkonem. Tým Elektronika Praha neúnavně pracoval na tom, aby vytvořil reprosoustavy, které zaujmou nejen svým zvukem, ale i svou konkurenceschopnou cenou. Tady se snoubí tradice s inovací, vytváří špičkový zvukový zážitek, který si zamilujete.

Zvolte si nás a prozkoumejte 2-pásmové reprosoustavy značky Elektronika Praha. Vaše uši si zamilují ten zážitek, jako byste objevili symfonii v samotném srdci Prahy. Přijďte si poslechnout, jak naše dlouholeté zkušenosti proměňují zvuk v umění.

Lépe to v dané cenové kategorii vyrobit prostě nelze !

Představení modelu TRIO RS 20

Ponořte se do světa křišťálově čistého zvuku s naší novou audio revolucí: modelem TRIO RS 20. Tento jedinečný 2-pásmový regálový zázrak představuje vrchol technologické dokonalosti a nadčasového designu, který povznese váš audiovizuální zážitek na zcela novou úroveň. Ale co činí TRIO RS 20 tak výjimečným?

Dokonalý Výkon a Úsporný Provoz

TRIO RS 20 není jen obyčejná reprosoustava, je to mistr ve výkonu. S jeho ohromující 8-ohmovou citlivostí poskytuje špičkovou kvalitu zvuku bez zbytečných nároků na zesilovače. Tento model je doslova stvořen pro ty, kteří si chtějí užít jak jemné nuance klasické hudby, tak i dynamické výbuchy filmových efektů ve vysoké fidelity kvalitě.

Inovativní Design a Profesionální Konstrukce

Tajemství akustického zázraku TRIO RS 20 tkví v jeho konstrukci. Každý kabin naval je důmyslně vyroben z kalibrovaných MDF desek o tloušťce 16 mm, což garantuje precizní tuhost a odolnost vůči nežádoucím rezonancím. Bytelný a stabilní kabinet není náhoda, je to vědomý návrh zpívající duši každého audiophila.

Výkonné Středo-Basové Měniče a Přední Basreflexy

V srdci TRIO RS 20 bijí velké středo-basové měniče, jejichž schopnost dodat hluboké basy a čisté středy je dechberoucí. Přední basreflexy dále zajišťují, že každá nota zní přirozeně a dynamicky. Maximální přednes ve všech frekvenčních pásmech je zde samozřejmostí.

Elegance a Praktičnost v Jednom

TRIO RS 20 splňuje nejen nejvyšší audio standardy, ale také estetické požadavky. Jeho elegantní čisté linie a moderní design se hodí do jakéhokoliv interiéru, čímž z něj činí nejen technický nástroj, ale i umělecké dílo.

Zažijte Zvukovou Perfekci

Připojte TRIO RS 20 ke své domácí audio sestavě a okamžitě pocítíte rozdíl. Není již nutné dělat kompromisy mezi designem a výkonem. S modelem TRIO RS 20 získáte obojí – futuristickou eleganci a nekompromisní zvukovou kvalitu. Připravte se, že každé přehrání vaší oblíbené hudby či filmu bude jedinečným zážitkem.

Zakázkově vyrobený model TRIO RS 20 – tam, kde se potkává inženýrský um s čistou akustickou magnifikací. Připojte se k revoluci zvuku dnes!

Precizní Tlumení jako Základ Úžasného Zvuku

Model TRIO RS 20 přináší inovaci do říše audiofilie prostřednictvím komplexně navrženého a vyplněného kabinetu. Uvnitř těchto zvukových mistrů najdete speciálně vybrané, tvarově stálé akustické tlumící rouno z netkané textilie, které nejenže nepodléhá vlhkosti a nevysychá, ale je zejména vyhlášeno svou schopností eliminovat vnitřní rezonance. Tento technický zázrak pohlcuje energii nežádoucího stojatého vlnění, což eliminuje jakékoliv hučení či znečištění zvuku. Výsledkem je křišťálově čistý zvuk, který vás doslova pohltí svou čistotou a kvalitou.

Elegance a Variabilita Povrchových Úprav

Model TRIO RS 20 není jen technologickým skvostem, ale také estetickým. Každý detail byl promyšlen tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější. Čelní a zadní stěny jsou pokryty strukturálním černým lakem, který přidává na eleganci a robustnosti. Samotný kabinet je pak zkrášlen vinylovou fólií nejvyšší kvality, dostupnou v několika oslnivých variantách jako je dřevo, dub černý, ořech nebo wenge. Tento výběr povrchových úprav umožňuje snadnou integraci do jakéhokoliv interiéru, ať už je váš styl moderní, tradiční, nebo extravagantní.

Perfektní Spojení Techniky a Umění

TRIO RS 20 není jen audio zařízením; je to pečlivě vytvořený umělecký kousek, který v sobě spojuje špičkovou technologii a líbivý design. Jeho funkčnost a vzhled jsou komponovány tak, aby nejen vynikaly, ale také sloužily jako nenápadní, avšak neocenitelní společníci vaší domácnosti.

Pro ty, kteří hledají to nejlepší v oblasti kvalitního zvuku a estetického zpracování, je TRIO RS 20 odpovědí na všechna vaše přání. Vyberte si ten pravý pro vás a ponořte se do světa nekompromisního zvuku a špičkového designu.

Představujeme vám jedinečné krycí síťky TRIO RS 20, které vás okouzlí nejen svým moderním a sofistikovaným designem, ale i funkcionalitou, která překonává veškeré očekávání audiofilů. Tyto elegantní síťky se pyšní snadno odnímatelným rámem, který je k čelní stěně bezpečně uchycen pomocí silných magnetů. Tento rám, vyrobený z 8mm tlusté HDF desky, je pečlivě navržen s designově vyfrézovanými otvory pro měniče a basreflexy a potažen vysoce průzvučnou černou tkaninou. Tato tkanina je nejen estetickou lahůdkou, ale také zajišťuje, že můžete poslouchat hudbu s nasazenými síťkami bez kompromisů na kvalitě zvuku.

Díky speciálnímu tvaru otvorů, které slouží také jako difuzor, je zvuk rovnoměrně rozptylován po celé místnosti. Výsledkem je zachování zvukové energie, živosti a prostorovosti hrané hudby, čímž se dokonale integrují do každého interiéru zároveň jako výrazný estetický prvek.

Samozřejmostí je prvotřídní zpracování a použití prémiových měničů TRIO RS, které zaručují nejvyšší kvalitu poslechu. Vysokotónový měnič VR 25, vybavený tepelně upravenou a opakovaně impregnovanou hedvábnou membránou, přináší neuvěřitelně přirozený a autentický zvukový projev. Komora s patentovanou KvARK technologií (Kužel v Anti Reflexní Komoře) využívá speciálně profilovaný kužel pro efektivní rozptýlení zvukových vln, čímž dochází k minimalizaci nežádoucích odrazů a zkreslení.

Tento měnič je dále vyzbrojen vysokou odolností díky cívce s vinutím CCAW a feritovým magnetem nejvyšší třídy Y35, což mu umožňuje vyšší zatížitelnost a tedy i výraznější dynamiku zvuku. Výsledkem jsou krásně jemné, rychlé a detailní výšky, které hladí posluchačovo ucho a zvyšují celkový zážitek z poslechu.

Čímkoliv se pokusíte tuto kvalitu napodobit, TRIO RS 20 nastavuje laťku příliš vysoko. Pokud toužíte po nekompromisním zvukovém zážitku spojeném s moderním designem, tyto krycí síťky jsou vaší jasnou volbou. Proměňte své poslechové prostředí v dokonalé zvukové svatyni a užijte si každý tón s mimořádnou čistotou a brilancí.

Objevte ultimátní zvukový zážitek se středo-basovým měničem SBR 180, navrženým pro nejnáročnější audiofily. Tento inovativní měnič nabízí mnohem více než pouze vynikající zvukové vlastnosti.

Klíčovým prvkem je jeho membrána z materiálu PSV (Pletená Skelná Vlákna), která prošla pečlivým tepelným zpracováním a opakovanou impregnací. Tyto procesy dodávají membráně vynikající vnitřní tlumení a nízkou vlastní rezonanci, což znamená, že každý tón, každá nota, je přenesená s úžasnou čistotou a precizností. Díky patentované technologii VLO (Vysoce Lineární Odezva) můžeme garantovat ohromující zvukovou věrnost a konzistenci.

Kromě technologicky pokročilé membrány měnič disponuje košem ze vstřikovaného materiálu AP (Amorfní Polymer). Tento materiál je známý svou neuvěřitelnou strukturální pevností a tuhostí, poskytuje stabilitu za různých teplotních podmínek a mimořádné elektro-izolační vlastnosti. Jinými slovy, kvalitní koš AP zajišťuje, že vaše zvukové zařízení bude pracovat spolehlivě a efektivně, ať už jste kdekoli.

Dalším významným prvkem je teplotně odolná cívka, která je vinutá dvojitě smaltovaným měděným drátem na hliníkovém těle. Toto řešení garantuje vysokou odolnost a dlouhou životnost komponent. Magnetický systém s symetrizačním a demodulačním prstencem, společně s feritovým magnetem nejvyšší kvality Y35, zajišťují vyšší zatížitelnost, a tedy i lepší výkon a delší životnost.

Při poslechu tak získáte přirozené, krásně znělé trojrozměrné středy i rychlé, přesně definované a zároveň velice hluboké basy. To vše díky promyšlenému designu měniče, který se stane srdcem vašeho zvukového systému.

Model TRIO RS 20 se pyšní dokonalou shodou ve všech aspektech zvuku - od rychlosti odezvy po přirozené zabarvení. Měniče minimalizují nelineární i harmonické zkreslení, čímž přispívají k čistotě a věrnosti zvuku. Navíc jejich vysoká zatížitelnost, odolnost proti vlhkosti a dlouhá životnost zajišťují, že vás budou těšit po mnoho let.

Užijte si hudbu, jakou jste nikdy předtím neslyšeli - prozkoumejte nový standard v audiotechnologii s modely SBR 180 a TRIO RS 20.

Vše pro čistý zvuk bez zkreslení !

Uchycení měničů – dokonalost zvuku z každého úhlu

Pokud toužíte po brilantním zvukovém zážitku bez sebemenších pazvuků a nežádoucích rezonancí, model TRIO RS 20 vás nadchne. Tajemstvím mimořádné zvukové věrnosti tohoto modelu je unikátní uchycení měničů ke kabinetu, které využívá speciální měkký těsnící prstenec. Zatímco vysokotónový měnič je lehce, ale pevně upevněn čtyřmi šrouby pro maximální stabilitu a čistotu výšek, středo-basový měnič je pevně držen šesti šrouby, aby garantoval hloubku a preciznost basových tónů.

Sofistikovaná výhybka – mistrovské dílo akustické inženýrství

Odhalujete-li tajemství akustické dokonalosti modelu TRIO RS 20, nelze opomenout sofistikovanou výhybku. Díky nejmodernějším měřícím a simulačním nástrojům AUDIOMATICA CLIOWIN byla tato výhybka vyvinuta s absolutním důrazem na detail. Po nesčetných hodinách poslechových testů je optimalizována pro dvoupásmové rozdělení frekvenčních úkolů, obsahující sofistikovaný filtr, jenž odděluje masivní středo-basový měnič od jemného vysokotónového měniče. Speciální péče byla věnována eliminaci difrakčního poklesu účinnosti basů, což přináší fantastické zlepšení stereo obrazu, a prostorové a akustické integrace měničů. Výsledek? Hudební scéna, která se rozpíná do šířky i hloubky a obklopí vás čistými a bohatými tóny.

Jakostní součástky – srdce a duše zvukové exkluzivity

Soustředit se na každý detail bylo zásadou při tvorbě výhybkové architektury modelu TRIO RS 20, což zaručuje nejen preciznost, ale i trvanlivost. Klíčovými součástmi jsou jakostní materiály včetně kuprexitové PCB desky, měděných cívek na vzduchovém a feritovém jádře, které minimalizují vzájemné ovlivnění magnetickým polem. Dále nesmí chybět nízkoztrátové fóliované a bipolární kondenzátory, které udržují elektrické parametry na špičkové úrovni a přinášejí nesmírný hudební zážitek.

TRIO RS 20 – jako dokonalý zvukový společník

Pamatujte, že model TRIO RS 20 není jen reproduktor. Je to mistrovské dílo zvukového inženýrství, které vás zcela pohltí svou zvukovou čistotou, dynamikou a hudbou, která rezonuje ve vašem srdci. Připojte se k těm, kteří nekompromisně požadují to nejlepší a objevte zvuk, jaký jste dosud nezažili.

Vnitřní kabely – Srdce a duše modelu TRIO RS 20

Připravte se na audio zážitek nové dimenze! Model TRIO RS 20, navržený s naprostou precizností, je osazen vlastními kabely Elektronika Praha z 3N 99,9% čisté OFC mědi, pocházejícími z EU. Tyto kabely nejenže disponují excelentními přenosovými vlastnostmi, ale díky své ryzí čistotě poskytují zvuku neslýchanou jasnost a věrnost. A co víc, snadno se pájí, což zaručuje vysokou spolehlivost a dlouhou životnost celého systému!

Přední basreflexy – Hluboké tóny, které cítíte

Model TRIO RS 20 exceluje díky svým předním basreflexům konického profilu, které jsou mistry v minimalizaci turbulencí proudícího vzduchu. Tento inovativní design nejen zlepšuje vyzařování hlubokých tónů směrem k posluchači, ale zároveň umožňuje flexibilní umístění reproduktorů blízko stěn, aniž by došlo ke ztrátě kvality zvuku. Připravte se na basy, které nejenže uslyšíte, ale také pocítíte v každé notě!

Pájené spoje – Perfektní kontakt, který trvá

V modelu TRIO RS 20 se kvalita neomezuje jen na povrch. Veškeré spoje, včetně těch na terminálu, výhybce i měničích, jsou pečlivě pájeny, což zajišťuje nejlepší možný a dlouhodobě stabilní kontakt bez přechodových odporů. Žádné laciné PAL kontakty, na které byste mohli ztratit spolehnutí – každý spoj je výkvětem precizní elektronické práce!

Masivní terminály – Síla spojení, kterou oceníte

Dalším klenotem modelu TRIO RS 20 jsou jeho masivní, plně izolované a pozlacené reproterminály. Díky kvalitně navržené výhybce je každý pár terminálů připraven na připojení banánky, vidlicemi nebo holým drátem až do průměru 5 mm². To znamená, že ať už preferujete jakýkoli způsob připojení, TRIO RS 20 je připraven poskytnout bezkonkurenční kvalitu přenosu, která zanechá vaši hudbu s dynamikou a přesností, kterou jste si vždy přáli!

Model TRIO RS 20 není jen reproduktor – je to zdroj inspirace pro vaše uši, zhmotnění kvality a inovace, kterou poznáte okamžitě po prvním poslechu. Připravte se na to, že vaše oblíbené skladby budou znít lépe než kdykoliv předtím!

Antivibrační Nožičky TRIO RS 20: Vaše Hudba v Plné Kráse a Podlaha Bez Poškození

Představte si, že poslech hudby je jako odstřel ohňostroje - každý tón a beat se odráží s působivostí a precizností. Abychom toho dosáhli, je důležité eliminovat všechny překážky, které mohou znehodnotit zvukový zážitek. Reprosoustavy TRIO RS 20 posouvají tento zážitek na vyšší úroveň svými jedinečnými antivibračními nožičkami, které promění každý poslech v hudební nirvánu.

Dokonale Stabilní a Elegantní S jejich pomocí totiž vaše technologie současně zůstane stabilní a zároveň chráněná. Spodní strana kabinetu TRIO RS 20 je totiž vybavena čtyřmi antivibračními puky z husté pryže. Tyto precizně navržené komponenty nejen účinně potlačují nežádoucí vibrace kabinetu, které by se mohly přenášet do podlahy, ale také slouží jako ochrana podlahy před poškozením. Už nikdy se nebudete muset obávat, že by vaše investice do podlahových krytin byla znehodnocena, a zároveň si budete užívat dokonale čistý a ničím nerušený zvuk.

Párování:

Dokonalost v Každém Detailu Reprosoustavy řady TRIO se mohou pochlubit jedním z největších technických a kvalitativních benefitů na trhu. Jsou totiž skutečně jedinečné v rámci své cenové kategorie – každá sada je pečlivě párována s co nejmenší vzájemnou odchylkou. To znamená, že získáte dva reproduktory, které harmonicky spolupracují a zajišťují tak nekompromisní zvukovou kvalitu. Každý pár souzní jak symfonie v koncertním sále – dokonale sladěn, bez jakéhokoli přerušení nebo nesouznění.

Každý pár reproduktorů nese stejné výrobní číslo, což je důkazem důsledné kontroly kvality a preciznosti. Příklad výrobních čísel na jednom páru může vypadat například takto: 002305011 / 002305011. Takto garantujete, že reproduktory neztratí svou vynikající shodu a perfektně dohromady ladí.

S TRIO RS 20 se nejen zlepší váš poslech hudby, ale díky sofistikovaným antivibračním nožičkám zajistíte, že vaše podlaha zůstane neponičená. Nechte svou hudbu roztančit se ve vašem prostoru v čisté a nezkreslené podobě!

Umístění v prostoru: Jak dosáhnout perfektního poslechu s modelem TRIO RS 20

Optimalizace vašeho audio zážitku začíná správným umístěním reproduktorů. Pro model TRIO RS 20 platí zásadní, ale jednoduché pravidlo: aby byl zajištěn maximální požitek z poslechu, reproduktory by měly být umístěny tak, aby akustická osa procházela vodorovně skrze výškový měnič a směřovala na úroveň uší sedícího posluchače. To je základní krok ke zlepšení vašeho zážitku z hudby nebo filmu.

Klíčem k dokonalému stereofonnímu obrazu je správná vzdálenost mezi jednotlivými reproduktory a posluchačem. Ideální je vytvořit rovnoramenný trojúhelník, jehož strany budou dlouhé mezi 2 až 4 metry, v závislosti na vaší místnosti a osobních preferencích. Experimentujte s vzdálenostmi, abyste dosáhli co nejhomogennějšího a vyváženého zvuku. Pamatujte, že cílem je vytvořit stereofonní bázi, která se perfektně hodí do vašeho prostoru a je ohraničena reproduktory.

Je také důležité, aby osy reproduktorů směřovaly směrem k vám a protínaly se lehce za vaší hlavou. Tímto způsobem zajistíte, že všechny frekvenční pásma a nuance zvuku budou přicházet přímo do vašeho poslechového prostoru, což zvyšuje celkový zážitek.

Umístění v prostoru 

Výhoda TRIO RS 20: Flexibilita a možnost přizpůsobení

Model TRIO RS 20 je výjimečný svým širokým směrovým charakterem. I když není natočení reproduktorů nezbytné, tato flexibilita vám umožňuje experimentovat s orientací a rozestavením, abyste našli své ideální nastavení. Tento proces dává možnost přizpůsobit si poslechové prostředí svým prostorovým možnostem a osobním preferencím. Ať už máte rázovitý pokoj nebo moderní otevřený prostor, TRIO RS 20 vám poskytne dokonalou implementaci akustického výkonu.

Představte si, že vaší oblíbenou hudbu slyšíte tak, jak ji zamýšlel její tvůrce – s TRIO RS 20 je to reálné. Díky své adaptabilitě a vysoké kvalitě zvuku je tento model volbou nejen pro náročné audiofily, ale i pro běžné posluchače, kteří chtějí zvýšit úroveň svého domácího poslechového zážitku.

Zapomeňte na standardní pravidla a odvažte se experimentovat. Ideální rozestavení reproduktorů může znamenat rozdíl mezi pouhým poslechem hudby a jejím skutečným prožíváním. S TRIO RS 20 máte nástroj, který vám toto dokáže poskytnout – stačí jen najít tu správnou rovnováhu v prostoru.

Přirozený Projev Jako Závazná Filozofie Zvuku - Objevte TRIO RS 20

Představte si, že máte možnost prožít hudbu tak intenzivně, že se vám zdá, jako by vás obklopovalo celé koncertní pódium. To je přesně to, co nabízí model TRIO RS 20 - zvukový skvost, který nejenže v sobě spojuje nejlepší vlastnosti monitorů a sloupových reprosoustav, ale přináší i nezapomenutelný zážitek plný detailů, prostoru a atmosféry.

Technologie, která Posouvá Hranice

TRIO RS 20 je výsledkem hlubokého inženýrského výzkumu a vysoce sofistikované technologie. Tyto reproduktory jsou navrženy tak, aby každý tón, každý zvukový detail byl jasně a zřetelně slyšitelný, čímž posouvají hranice toho, co lze očekávat od reproduktorového systému v omezeném prostoru. Pocslechem tohoto modelu vám ukáže, že i menší místnost může vibrovat intenzitou a hloubkou zvuku, jakou byste jinak čekali od mnohem většího a dražšího zařízení.

Dokonalý Balanc pro Všechny Hudební Žánry

Od nevšední jemnosti klasické hudby po energický nářez rockových koncertů – TRIO RS 20 excelují ve všech žánrech. Jsou ideálním řešením pro každého, kdo chce zažít autentický a hluboký hudební projev, který vás přenese do středu dění. Jde o dospělého a zralého zástupce špičkového zvuku, který byl pečlivě kalibrován tak, aby vyhovoval i těm nejnáročnějším posluchačům.

Zasloužená Relaxace

Poslech hudby by měl být nejen o zvuku, ale i o relaxaci a pohodlí. TRIO RS 20 zprostředkuje tento zážitek na zcela nové úrovni. Když si zavřete oči, budete mít pocit, že posloucháte reproduktory ze zcela jiné ligy. Je to jako kouzelný trik, kde výkon dalece převyšuje to, co byste od tak kompaktního řešení čekali.

Upozornění

Aby TRIO RS 20 dosáhl svého plného potenciálu, je nutné jej rozehrát na běžné poslechové úrovni hlasitosti po dobu alespoň 100 hodin. Tento "zahořovací" proces je klíčový, protože zvuk se během této doby neustále vylepšuje a až poté dosáhne své nejvyšší kvality. Změna je dramatická a jasně rozpoznatelná, což znamená, že vaše trpělivost bude náležitě odměněna.

Nechte se unést výjimečným zvukovým zážitkem, který vás čeká s TRIO RS 20. Připravte se na hudební cestu, která vám odhalí nové dimenze vaší oblíbené hudby a přinese vám pocit, že máte ta nejlepší místa v první řadě na nejlepším koncertě.

Pouze o zvuku reprosoustav ELEKTRONIKA PRAHA - TRIO RS 20 zase příště.......

Závěr již známe, tak jak dopadly EP ??

ELEKTRONIKA PRAHA - TRIO RS 20 jsou skvělou volbou pro každého i náročnějšího posluchače, který hledá výjimečnou zvukovou kvalitu za přijatelnou cenu. Tento produkt je ideální pro přednes hudby i filmového zvuku v Hi-Fi kvalitě a může konkurovat mnohem dražším modelům na trhu. Jejich prostor, nástrojové rozlišení a basy jsou opravdu ohromující. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní reprosoustavu, TRIO RS 20 je určitě skvělou volbou. Od nás získává 100% referenci, protože někdy máte pocit, že hrají reprosoustavy za 50 tisíc!

Technické parametry

Systém: 2-pásmový
Ozvučnice typu: Bass-reflex (přední)
Hudební výkon: 150 W
Nominální výkon: 75 W
Doporučený výkon zesilovače: 30 - 150 W
Středo-basový měnič: 1 x 180 mm
Vysokotónový měnič: 1 x 25 mm
Nominální impedance: 8 Ω
Citlivost: 88dB (2,83 V / m)
Frekvenční rozsah: 29 Hz - 42 kHz (-10 dB)
Frekvenční rozsah: 40 Hz - 23 kHz (-3 dB)


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama