Reklama
Reklama
Reklama

BOSE QUIETCOMFORT ULTRA HEADPHONES V BARVĚ SANDSTONE

  • Novinka

BOSE QUIETCOMFORT ULTRA HEADPHONES V BARVĚ SANDSTONE:

DRUHÁ LETOŠNÍ LIMITKA DORAZILA DO ČR

getthumbnail (1)

Atraktivní nebo ještě lépe unikátní barevné provedení je pro mnoho uživatelů jedním z klíčových důvodů při výběru sluchátek i dalších doplňků. Po nedávném představení limitované edice reproduktoru Bose SoundLink Flex v pastelově fialové barvě přišla nyní na náš trh nejvyšší řada velkých ANC sluchátek přes uši Bose QuietComfort Headphones v elegantní barvě Sandstone, kterou nesly vybrané produkty Bose již v minulosti.

 

getthumbnail (2)

Limitované provedení Sandstone kombinuje náušníky a měkce polstrovaný hlavový most v barvě pískovce s doplňky v matně zlaté barvě. Tato barevná kombinace je decentní a přesto nepřehlédnutelná. Na našem trhu je nyní k dispozici stovka kusů těchto výjimečných sluchátek.

getthumbnail (3)


Naprostou samozřejmostí sluchtek Bose QuietComfort Ultra Headphones, která byla představena na podzim loňského roku, je špičková reprodukce zvuku. Kromě toho se stal tento model v očích mnoha uživatelů symbolem návratu Bose na trůn sluchátek s aktivním potlačením zvuku (ANC), což potvrzují i mnohé odborné recenze a ocenění z celého světa. Za tímto úspěchem stojí mimo jiné využití dosud nejlepších mikrofonů a nového výkonného čipu. Úroveň potlačení okolí lze podle individuálních preferencí a aktuální situace řídit pomocí aplikace Bose Music. Sluchátka tak vytváří ideální podmínky pro poslech v rušném prostředí nebo pro optimální soustředění v open space kancelářích. Pro snadné nalezení správného bodu dotykového ovládání hlasitosti je pravý náušník vybaven příslušným výliskem. Na baterie vydrží sluchátka hrát až 24 hodin.


 Bose QuietComfort Ultra Sandstone 

A navíc, u QuietComfort Ultra Headphones použili v Bose poprvé ve velkých sluchátkách přes uši hned dvě zásadní novinky. Vlastní technologie Custom Tune změří při každém nasazení během okamžiku odezvu uší a nastaví uživateli reprodukci na míru. Posluchačům, kteří mají rádi prostorový zvuk, přinášejí navíc možnost poslechu s využitím technologie Spatial audio. Ta zajišťuje při poslechu prostřednictvím sluchátek podobný intenzivní 3D prožitek, jako v poslechové místnosti vybavené mnoha reproduktory. V příslušném režimu umí také díky vestavěným pohybovým senzorům zachovat plnou autentičnost prostoru. To reálně znamená, že pokud prostorová nahrávka obsahuje hlas zpěváka, který vychází z místa před posluchačem a uživatel otočí hlavou doprava, jeho hlas uslyší stále ze stejného místa jako předtím, tedy ze strany. Tuto možnost nabízí všechny modely sluchátek Bose Ultra.

getthumbnail (4)

 

Kombinace oceňované, velmi pohodlné konstrukce umožňující celodenní nošení sluchátek, a použitých technologií založených na letitých zkušenostech a tradici značky dělají z Bose QuietComfort Ultra Headphones jedny z nejzajímavějších velkých bezdrátových sluchátek na trhu.

getthumbnail (5)

bose-1


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama