Reklama
Reklama
Reklama

5HOT NEWS

  • 5NEWS

5NEWS

Úchvatná prémiová sluchátka Astell & Kern mají za cíl vyzvat společnosti Bose a Sony k dosažení skutečné bezdrátové nadvlády


Společnost Astell & Kern odhalila svá nová prémiová bezdrátová sluchátka AK UW100MKII navržená tak, aby přinesla vysoce kvalitní zvuk a výrazný styl do velmi přeplněné, populární kategorie, která zahrnuje pětihvězdičkové konkurenty od společností Apple, Bose a Sony. 

Nové pupeny jsou nástupcem původního modelu UW100 a podle výrobce jdou ještě o krok dále a nastavují „nový standard v opravdovém bezdrátovém zvuku“. 

astell

Upgradovaný model byl vylepšen tak, aby nabízel detailnější a přesnější bezdrátový zvuk díky přepracované akustické komoře, novému měniči vyvážené armatury, integrovanému 32bitovému DAC a podpoře aptX Adaptive Bluetooth kodeku.

5NEWS

Bowers & Wilkins představuje novinku 


Bowers & Wilkins představuje novinku v podobě zcela nové série 600. Skládá se ze čtyř designově velmi povedených a vzrušujících modelů: 603 S3, 606 S3, 607 S3 a HTM6 S3. Reproduktory by podle výrobce měly nabídnout výrazně vylepšenou zvukovou kvalitu. Vrcholem je zcela nový titanový výškový reproduktor, který poskytuje úžasné rozlišení zvuku a nedotčené detaily.

600

Pozoruhodné je také použití membrán Continuum, které se dříve vyskytovaly pouze u větších modelů Bowers & Wilkins. Ceny za boxy se pohybují mezi 750 a 2300 eury.

5NEWS

McIntosh ML1 MK II aneb retro žije dál


Po několika klasických monitorech BBC se nečekaně znovu objevuje další klasika: McIntosh ML1 MK II je zpět. Velký kompaktní ML1 byl prvním reproduktorem, který kdy McIntosh vyrobil. Představený v roce 1970 s designovým stylem moderní éry středního století nabízel vynikající kvalitu zvuku s vysokou hlasitostí a působivou basovou odezvou.MCINTOSH Vzrušující stará novinka modernizovaná vizuálně i technicky je k dispozici za 16 000 eur za pár.

5NEWS

Design Lab TurnT od Yamahy


Přechod od produktu, který přehrává skutečný vinyl, k produktu, který hraje virtuální vinyl… Yamaha Design Lab TurnT je přenosný reproduktor, který je vybaven „stylusem“ pro hraní „virtuálních vinylových“ LP desek zobrazených na obrazovce vašeho mobilního telefonu. Chcete-li změnit „záznam“, jednoduše přejeďte po obrazovce nebo přemístěte raménko. 

stažený soubor (3)

Cílem bylo vyvolat nostalgii a odezvu na hudbu, která se má hrát, stejně jako vinylové desky pro mnoho uživatelů. 

Yamaha-Design-Lab-Smartphone-

TurnT byl představen jako jeden ze čtyř konceptuálních 'audio art' kusů, společně nazvaný "Stepping Out of the Slate". Dosud nebylo zveřejněno žádné oznámení o těchto návrzích ani nejsou známé ceny, ale přesto jde o zajímavé koncepty. Možná u konceptu již zůstane....TurnT-3-1000x600

5NEWS

Retro zvuk pro hudební fanoušky, to je  Sound Burger gramofon od AT s řadou moderních prvků 


Po úspěšné nové edici kultovního gramofonu oznamuje Audio-Technica tři nové, stylové barvy pro legendární Sound Burger.  

s-l1600 (2)

U příležitosti loňského 60. výročí Audio-Technica byl přenosný gramofon s jedinečným designem zpočátku nabízen v zářivě retro červené. Během několika dní byl celosvětově vyprodán a nebyla možnost ho nikde koupit. Nyní Audio-Technica vydává ikonický Sound Burger v sofistikované černé a bílé a další edice v zářivě žluté barvě je plánována.  

S novými barvami, které jsou přímo inspirovány odstíny první generace Sound Burger, zůstává mimořádný gramofon věrný nezaměnitelné estetice 80. let, která z něj udělala kultovní objekt tehdejší vinylové scény. To znamená, že fanoušci mají opět příležitost vlastnit kus hudební historie z 80-tých let.  

s-l1600 (1)

Před 40 lety spojil Sound Burger styl pop art se skutečným hi-fi zvukem. Nová generace zaujme také moderními funkcemi, jako je bezdrátový přenos Bluetooth a port USB-C pro rychlé a snadné nabíjení. Díky tomuto lehkému a kompaktnímu designu je Sound Burger perfektním partnerem na večírky, pikniky, menší obytné prostory a dětské pokojíky.  s-l1600 

Nový Sound Burger je vybaven systémem řemenového pohonu a umožňuje přehrávání LP desek a singlů (33-1/3 a 45 otáček za minutu). Dynamický balanční systém, ve kterém je přítlak hrotu přenosky regulován pomocí pružiny, stejně jako stejnosměrný motor, který zajišťuje rovnoměrné chování při otáčení, zajišťují optimální mobilní použití, stejně jako originální Sound Burger. 

s-l500

Láska od prvního tónu! Sound Burger nabízí dokonalý úvod do světa analogové hudby nejen vizuálně, ale i akusticky. Přestože byl navržen jako přenosné zařízení, lze jej připojit k domácímu stereu nebo reproduktorovému systému s kabelem nebo bez něj pomocí přiloženého audio kabelu RCA nebo přes Bluetooth. 

Funkce: 

Kultovní Sound Burger – s řadou moderních prvků 

Bluetooth připojení 

USB-C 

Přenosný gramofon s řemenovým pohonem  

Přehrávání LP a singlů (33-1/3 a 45 ot./min.) 

Vysoce přesný DC motor pro konstantní otáčky

Gramofon s tlumením nárazů, vyrobený z tlakově lité hliníkové slitiny 

Výdrž baterie až 12 hodin 

Vyměnitelná jehla AT-N3600L 

Příslušenství: 

Jeden adaptér (45 otáček za minutu) 

RCA audio kabel (3,5 mm jack konektor na 2 x RCA konektory) 

USB-kabel (USB Typ-A / USB Typ-C™)  


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama