Reklama
Reklama
Reklama

Aurender AP20

První integrovaný zesilovač od společnosti Aurender


  • Aurender AP20 je jednoboxový streamer, server, DAC a zesilovač s výstupními moduly Purifi třídy D na lineárním napájecím zdroji. 200W zesilovač s analogovými a digitálními vstupy zcela nové koncepce.
  • Nový špičkový integrovaný zesilovač Aurender AP20 bude také spravovat digitální zdroje a má dva sloty pro pevné disky.

Jihokorejský výrobce hi-fi Aurender, známý především špičkovými streamery a servery, oznamuje svůj první integrovaný zesilovač, AP20, který bude dostupný ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023 a ponese velký displej typický pro Aurender. Uvnitř nabízí AP20 duální monofonní zesilovač, přičemž každý ze dvou kanálů má svůj vlastní toroidní transformátor, který má omezit rušení mezi cestami na minimum. Pro digitální obvody nebo volitelné paměťové desky je údajně k dispozici celkem šest samostatných napájecích zdrojů. Podle výrobce jsou jako výkonové zesilovače použity výkonné a špičkové moduly třídy D Purifi 1ET400A, vyvinuté profesorem Bruno Putzeyem, o kterých se říká, že postrádají jakoukoli tonální tvrdost nebo ostrost. Jejich trvalý výkon je specifikován na 350 wattů na kanál ve čtyřech ohmech.

Aurender_AP20_rear_canada_2048x2048

Signály přiváděné přes jeden ze tří analogových vstupů nejsou digitalizovány. Pro čtyři digitální vstupy, ke kterým jsou přidána dvě USB rozhraní pro flash disky a pevné disky, nese AP20 dvakrát DAC čip AKM4497. Teplotně stabilizovaný generátor hodin OCXO má produkovat ultra přesné hodiny pro obvody, zatímco analogové ovládání hlasitosti má za cíl zaručit stejně vysoký standard. Kromě toho existuje možnost připojení MC10 „Master Clock Generator“ – k dispozici od září za přibližně 16 980 EUR v Německu – k AP pro další zvýšení kvality zvuku.

Zvláštností jsou u AP20 dva sloty pro volitelné HDD nebo SSD paměťové disky, které se při nepoužívání uzavřou kovovými krytkami a promění zesilovač v plnohodnotný hudební server. Variabilní XLR výstup a sluchátkový jack, na jehož výkon si Korejci dali obzvlášť záležet, jsou další zvláštnosti integrovaného zesilovače.

Aurender_ap20_streaming_amplifier_inside_canada

Integrovaný zesilovač Aurender AP20 je k dispozici v černé nebo stříbrné barvě a v Německu stojí přibližně 23 900 EUR.


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama