Reklama
  • Nakupujte

    výhodně !

Reklama
Reklama

B77 MKII YELLO EDITION TAPE MACHINE - historické spojení dvou ikon: Yello & ReVox

B77 MKII YELLO EDITION TAPE MACHINE - spolupráce, která vytváří rezonanci

Tato exkluzivní spolupráce mezi Yello a Revox je víc než jen spojení značky a stroje. Je to oslava hudebních a technologických úspěchů, kterých oba dosáhli ve svých oborech. Představuje éru, kdy umělci i inženýři pracovali na posouvání hranic možného.

revox_yello_b77_classic_limited_edition_headimage_desktop_1920x1920

Novinka, která zmizela během pár hodin - " pro velký zájem již tento produkt není k dispozici. V případě dotazů nás prosím kontaktujte".

B77 MKII YELLO EDITION TAPE MACHINE

Exkluzivní magnetofon Revox B77 MKII Yello Edition - souznění audiofilské dokonalosti a hudební avantgardy.

Švýcarské hudební duo Yello představilo svůj kotoučový magnetofon B77 MKII v limitované edici, který stvořilo ve spolupráci se společností ReVox. Tento model společnost ReVox vyráběla již v letech 1980 až 1998 a nyní tak zažívá své znovuzrození.

V rámci historického spojení dvou ikon hudby a audio techniky uvádějí  Yello a Revox na trh páskový magnetofon B77 MKII Yello Edition Tape Machine, který představuje synergii technologického milníku a hudebního mistrovského díla.

OSOBNĚ PODEPSÁNO BORISEM A DIETEREM

revox_yello_b77_classic_limited_edition_headimage_shot_3_800x800  

Revox B77 MKII Yello Edition: Přelom v oblasti audio technologií

 

B77 MK II, známý svou vynikající věrností zvuku a důmyslnou konstrukcí mechanické části, není jen magnetofon, ale je to symbol audiofilské dokonalosti. V mistrovské spolupráci s firmou Yello společnost Revox znamenitě zrestaurovala deset těchto legendárních cívkových magnetofonů. Obnovila, zdokonalila a zrestaurovala všechny komponenty, každý detail, od precizně vyrobených hlav až po pečlivě kalibrované motory. Vše bylo v továrně Revox zdokonaleno tak, aby byl u všech přístrojů pro budoucí majitele zajištěn jedinečný zvukový zážitek i jedinečné vizuální zvýraznění.

 

 Revox B77 MKII - design, který píše historii

 

Edice Yello tohoto magnetofonu je představena v exkluzivním designu, který zachycuje podstatu hudby Yello a zároveň odráží technickou dokonalost společnosti Revox. Každý magnetofon je nejen audiofilským mistrovským dílem, ale také vizuálním uměleckým dílem, které oživuje éru, v níž Yello a Revox vytvořili své převratné inovace.

Magnetofony B77 MKII byly vyráběny v letech 1980-1998.

Stejně jako jeho předchůdce MKI se jedná o skutečnou klasiku a milník ve světě audia. B77 MKII je vybaven vestavěným ovládáním rychlosti motoru (Vari-Speed Control) a přepracovanou zvukovou a pohonnou elektronikou. B77 Yello Limited byl vytvořen se zvláštní péčí a za použití speciálních materiálů, aby vznikl zcela jedinečný výrobek.

 

Kromě standardní verze s rychlostí 9,5/19 cm/s byly k dispozici následující modely: B77-HS s rychlostí 19/38 cm/s (vysoká rychlost), B77-LS s rychlostí 4,75/9,5 cm/s (nízká rychlost), B77-SLS s rychlostí 2,38/4,75 cm/s (super nízká rychlost pro monitorovací úlohy), B77-AUT0 s automatickým spuštěním záznamu a tři varianty s přídavnou pilotní hlavou pro jednoduché až sofistikované ovládání diaprojektoru. Páskové magnetofony B77-Synch měly zesilovač hodinových stop pro profesionální synchronní záznam ze záznamové hlavy. A konečně model B77-DOL nabízel samostatné procesory Dolby TM-B pro záznam a přehrávání pro nejvyšší odstup signál / šum (19 cm/s, půlstopé stereo), lepší než 74 dB, což je opravdu vynikající hodnota.

 

Revox_Mastcopy_Yello-Stella_Limited_Artikel_1920x1920  

 

Zachování hodnoty pro celé generace:

I dnes lze například páskový magnetofon B77 integrovat do nejnovějšího víceuživatelského systému Revox a dokonce jej lze ovládat prostřednictvím aplikace Revox. Protože udržitelnost je pro nás důležitá a na prvním místě.

Mastcopy_Yello-Stella_Black-Edition_Dieter_1280x1280  

Jako výrobce provádíme generální opravy našich zařízení Revox originálními náhradními díly již desítky let. Limitovaná edice B77 MKII Yello prošla velmi speciální a náročnou renovací. Všechny zvukové hlavy byly vyměněny za nové a všechny motory prošly speciální generální opravou a seřízením. Vyměněno bylo nespočet dílů a součástek za nové.

Mastcopy_Yello-Stella_Black-Edition_Boris_1280x1280

MIMOŘÁDNÉ FUNKCE...

STUDIOVÁ KVALITA ZVUKU

ANALOGOVÝ POŽITEK Z HUDBY

RESTAUROVÁNO, KOMPONENTY OBNOVENY, ZDOKONALENY A SPECIÁLNĚ NAVRŽENY POUZE PRO YELLO EDICI

DIGITÁLNÍ MECHANIKA, KTERÁ PŘI RESETU ZOBRAZUJE LOGO YELLO

PŘEHRÁVÁNÍ VE STUDIOVÉ KVALITĚ (S 514 NWB/M PŘI VÝSTUPU +6 VU/6DB)

KRYT ZVUKOVÉ HLAVY SE SPOLEČNOU ZNAČKOU

LIMITOVANÁ EDICE - OMEZENO NA 10 KUSŮ PRO CELÝ SVĚT

OSOBNĚ PODEPSÁNO BORISEM A DIETEREM

SPECIÁLNÍ ČERNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

2LETÁ ZÁRUKA A CERTIFIKÁT ORIGINALITY

Pro ty, kteří hledají to nejlepší z obou světů a něco jedinečného – bezkonkurenční kvalitu zvuku Revox a hudební kouzlo Yello – byla B77 MK II Yello Edition ultimátní volbou.

Ke každému kusu obdržíte certifikát. 

Eigentumszertifikat_B77-MKII-Yello-Edition_Tonbandmaschine_EN_klein_320x320

 

B77 MKII Yello Edition byl vyroben jako jedinečný produkt se zvláštní péčí a za použití speciálních materiálů. Záruka 2 roky.

 

willi

Závěrem slib kvality společnosti Revox:

„Každý výrobek Revox je bezpečnou investicí do dlouhého života s hudbou - včetně prémiového servisu.“ Zakladatel společnosti Willi Studer trval nejen na nejvyšší možné kvalitě výrobků, ale také na kvalitě servisu a podpory, která zaručuje dlouhou životnost a udržení vysoké hodnoty.

Díky fundovaným znalostem zaměstnanců společnosti Revox, funkčním testům pomocí originálních měřicích přístrojů Revox | Studer a také jedinečnému skladu náhradních dílů je to nejlépe možné právě v továrně Revox.

Servis Revox ve Villingenu vám zaručuje nejvyšší kvalitu!

Protože jen to nejlepší je dost dobré.

Ve společnosti Revox platí hlavní zásada:

„Postaveno pro věčnost. Pokud jde o spolehlivost a životnost našich výrobků, neděláme žádné kompromisy.“ Udržitelnost hraje ve společnosti Revox zásadní roli.

Se systémem Revox uslyšíte hudbu přesně tak, jak byla nahrána v době vzniku, ve studiu - ve skutečné studiové kvalitě zvuku. 

Slavná nahrávací studia po celém světě pracují s Revox | Studer, stejně jako mnoho rozhlasových a televizních stanic. Naše výrobky již více než sedm desetiletí určují světové standardy pro studiové nahrávky nejznámějších umělců ve všech hudebních odvětvích.  

Od A pro Abbu a B pro Beatles až po Z pro Zappu:

Revox vždy udržoval úzké vazby s hudebním průmyslem. Skutečná kvalita studiového zvuku je to, o co usilujeme.

POZN.:

A jaká, že byla cena ?   13.500 EUR.

Yello ?

ab6761610000e5eb8399c35f2efb722589f36ac6

Yello je švýcarská hudební skupina založená roku 1978. Zakládající členové byli Boris Blank a Carlos Perón. Později v tom samém roce se přidal Dieter Meier. Carlos Perón skupinu opustil roku 1983. Největších úspěchů dosáhla skupina v druhé polovině 80. a začátkem 90. let.

 


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama