Reklama
Reklama
Reklama

Devialet & The Lost Recordings

the lost-1

Galský masteringový tým Fondamenta prostřednictvím francouzského audiofilského hi-fi oddělení Devialet uvedl na trh vinylovou sérii Lost Sessions využívající nový systém Phoenix.

Z tiskové zprávy společnosti:

 Naše epická cesta začala u Fondamenta, vydavatelství, které sdílí stejnou vášeň pro dobrodružství a bláznivé sázky! Je možné objevit legendární ztracené nahrávky, které nikdy nebyly vydány...nikdy publikovány...a přivést je zpět k životu?

Dobrodružství  The Lost Recordings se zrodilo z partnerství s Fondamenta , hudebním vydavatelstvím, se kterým sdílíme stejnou vášeň, a ze šílené výzvy: najít mytické nahrávky, nepublikované, ztracené, a přivést je zpět k životu. Spojením nejlepších archeologů zvuku, kteří více než rok cestovali po světě a hledali mytické nahrávky ztracené v nesmírných archivech. Vyvinutím unikátního procesu Phoenix Mastering pomocí Expert pro mimořádný proces obnovy těchto analogových pásem. A projekt The Lost Recordings byl na světě.

Restaurování pásek a remastering nahrávek by bez pomoci Fondamenta nemohly být provedeny tak dokonale. Zejména díky výjimečnému výkonu analogově-digitálního převodníku Expert Pro vyvinuli unikátní proces nazvaný Phoenix Mastering®, který umožňuje obnovit neuvěřitelnou kvalitu zvuku.

the-2

Album:

Vinyl, skutečný vektor emocí, je analogové médium excelence schopné přenést veškerou vřelost a autenticitu staré nahrávky. To je důvod, proč tato podpěra, lisovaná ve 180 gramech, aby byla zaručena audiofilská kvalita, byla pro kolekci zřejmá jako jedinečná.

Každý vinyl z kolekce Lost Recordings, vyrobený v jedné z nejlepších lisoven na světě, s exkluzivním designem z limitované edice je vzácným artiklem. Každé album je omezeno na 900 kopií.

the-4

Lak:

Tento fascinující předmět, vyřezaný do čisté hliníkové fólie a potažený celulózovým lakem, je dokonalou analogovou podporou. Jeho výjimečné fyzikální vlastnosti umožňují vyrýt všechny nejjemnější detaily a nejbohatší textury nahrávky. Přesto se na laky neposlouchá, protože se používají pouze v procesu výroby vinylu k výrobě lisovacích forem.

Jen málo lidí na světě mělo možnost poslouchat toto unikátní médium. S kolekcí Lost Recordings vám nabízíme možnost zažít a sdílet tento intenzivní emocionální zážitek.

1-3

1-2

1-1


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama