Reklama
Reklama
Reklama

DP-3000NE - 59.990.-Kč

Objevte znovu svou sbírku drahocenných vinylů - se zvukem Denon, krásným jako nikdy dřív.


Jedná se o vlajkovou loď prémiových gramofonů Denon® s přímým pohonem. Pevná konstrukce a raménko S-Shape poskytují detailní hudbu bez rezonancí. A tmavá dýha z přírodního ebenového dřeva z něj dělá krásný doplněk vašeho prostoru.

Pečlivě zkonstruované raménko ve tvaru písmene S potlačuje vibrace a optimalizuje úhel sledování v kterémkoli místě desky.

PRÉMIOVÝ GRAMOFON S PŘÍMÝM NÁHONEM

DP3000NE_carousel3 

Jedná se o vlajkovou loď prémiových gramofonů Denon® s přímým pohonem. Pevná konstrukce a raménko ve tvaru S poskytují detailní muzikálnost bez nežádoucích rezonancí. A tmavá dýha z přírodního ebenového dřeva z něj dělá krásný doplněk vašeho prostoru.

VE ZKRATCE:

Originální staticky vyvážené raménko Denon ve tvaru Sdenon-5 

Je vybaven pečlivě zkonstruovaným raménkem ve tvaru písmene S, které potlačuje vibrace a optimalizuje úhel sledování v kterémkoli místě desky.

denon talir

Plná přizpůsobitelnost

Několik možností nastavení umožňuje použití široké škály MM nebo MC přenosek. Díky 9mm vertikálnímu výškovému nastavení na základně raménka lze snadno upravit vertikální sledovací úhel.

Direct-Drive motor

Jednoduché použití s otáčkami, které nekolísají bez ohledu na zvolenou rychlost nebo zatížení, a téměř okamžitě dosahuje plné rychlosti. Žádný stárnoucí řemen, který by bylo nutné v budoucnu vyměnit.

Kontrola motoru s prostorovým PWM vektorováním

SV-PWM je algoritmus pro řízení napájení motoru, který výrazně snižuje harmonické a zajišťuje trvalé spolehlivé napětí.DSC09461_s  

Volba rychlostí

Snadno přehrajete celou svou sbírku vinylů s přehráváním při 33 ⅓ otáčkách za minutu, 45 otáčkách za minutu a 78 otáčkách za minutu.

Příslušenství pro přenosky

Originální hlavička Denon® se dokonale hodí k jakékoli stávající MC přenosce Denon. Lze použít s jakoukoli kompatibilní MM nebo MC přenoskou. Přenoska není součástí dodávky.

Nastavitelné izolační nožky

Nožičky chrání přehrávání před vibracemi z povrchu, na kterém je gramofon umístěn, a jsou také nastavitelné, aby byl talíř dokonale vyvážený.

Protiprachový kryt

Obsahuje krásný, křišťálově čistý odnímatelný kryt proti prachu, který chrání váš gramofon.

DO DETAILU:

Originální staticky vyvážené raménko Denon S-ShapeDSC09378_s 

Je vybaven pečlivě zkonstruovaným zakřivením ve tvaru S-Shape raménko s optimalizovaným úhlem sledování v jakémkoli bodě tónu. desky. Toto nově vylepšené rameno Denon® má tyto vlastnosti nastavení hmotnosti kazety, nastavení proti prokluzování (0-3 g) a nově vyvinutým nastavením výšky ramene. (0-9 mm). Poskytuje vám plnou flexibilitu při přizpůsobování gramofonu vašim preferovaným kazetám nebo vlastní podložce.

Systém motoru Direct-Drive

Navazuje na dlouholetou tradici systému Direct-Drive společnosti Denon s otáčkami, které nekolísají bez ohledu na zvolenou rychlost nebo zatížení. Jednoduché použití, nenáročná údržba a téměř okamžité dosažení plných otáček. Společnost Denon uvedla na trh svůj první gramofon Direct-Drive, model DN-302F, určený pro vysílací studia v roce 1970.

Prostorové vektorové řízení motoru PWM

Prostorový vektor s pulzní modulací (SV-PWM) je nová konstrukce pro řízení otáčení motoru. SV-PWM je jednoduše algoritmus používaný k řízení modulu PWM (puls s modulací), který v podstatě napájí motor. SV-PWM výrazně snižuje harmonické v motoru, které mohou způsobovat přehřívání a kolísání točivého momentu, a nabízí nepřetržitý spolehlivý výstup napětí a frekvence po dlouhou dobu poslechu při libovolné rychlosti otáčení nebo zatížení prostřednictvím nepřetržité zpětné vazby rychlosti otáčení.

Nastavitelné izolační nožičky

Klíčové jsou nožičky, které chrání přehrávání před vibracemi z povrchu, na kterém je gramofon umístěn. Tyto nožičky jsou však také nastavitelné, aby byl talíř dokonale vyvážen pro co nejpřesnější sledování jehly v drážce.

Napájení SMPS

Spínaný napájecí zdroj (SMPS) je pro gramofony velmi výhodný, protože se vyhýbá použití lineárního transformátoru, čímž se zamezí zbytečným vibracím. Umožňuje integraci napájecího zdroje do gramofonu, čímž se zbavuje jakéhokoli externího napájecího transformátoru nebo napájecích cihel visících za výrobkem. Zabraňuje také kolísání napětí a frekvence v důsledku kolísání napájecí sítě.

DSC09471_s

Typ pohonu: Direct-Drive (přímý náhon)

Motor: 16 pólů, 12 cívek, bezpřevodový

Metoda řízení motoru: Vektorované PWM

Talíř: Odlévaný hliník 30,5 cm

Setrvačnost talíře: 382 kg / cm2

Wow & flutter: < 0,06%

Tolerance rychlosti otáčení: +/- 0,3%

Odstup signál / šum: > 70 dB

Ložisko: Miniaturní ocelová kulička

Raménko: Staticky vyvážené ve tvaru S

Délka raménka : 244 mm

Přesah: 14 mm

Úhel odsazení: 20,5 stupně

Maximální chyba sledování: 2,5 stupně

Vhodná váha přenosky: 4 - 16 g nebo 14 - 26 g (s dodatečným protizávažím)

Rozsah výškového nastavení: 9 mm

Rozsah nastavení antiskating: 0 - 3 g

Materiál hlavičky: Hliník

Podporované rychlosti otáčení: 33,3 & 45 & 78 ot. / min.

Ovládací prvky: Start / Stop

Vnější dýha: Tmavý eben

Rozměr (š x v x h): 50 x 18,5 x 39,4 cm

Váha: 18,5 kg

Zdroj: www.eurostar-ostrava.cz


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama