Reklama
Reklama
Reklama

JBL Spinner BT Orange

  • Novinka

hq720

JBL Spinner BT Orange...  horká novinka na trhu !

I značka JBL se chce svézt na vinylové vlně... stejně jako přenosné bluetooth reproduktory JBL, i Spinner BT vyzařuje atmosféru skvělého produktu, jehož používání bude opravdu zábavné a jednoduché. To vše s minimalistickým atraktivním designem za podpory Bluetooth aptX HD. 

Okamžité připojení k vaší sbírce desek

Bluetooth s AptX HD™
Rychle se spáruje s reproduktory nebo sluchátky Bluetooth pro okamžité připojení k vaší sbírce nahrávek. Při použití kódování AptX-HD nedochází k žádnému zvukovému kompromisu.

Přehrajte si jednoduše a ihned svoji sbírku desek pomocí jakéhokoli Bluetooth reproduktoru nebo sluchátek. Díky použití kódování aptX™ HD nemusíte dělat žádné kompromisy, pokud jde o zvuk. Vaše desky budou znít stejně úžasně jako při kabelovém připojení. Gramofon JBL Spinner BT je vybavený analogovými výstupy pro snadné propojení s Hi-Fi systémy a vestavěným phono předzesilovačem pro použití s aktivními reproduktory. JBL Spinner BT s hliníkovým otočným talířem a přenoskovým raménkem je svědectvím radosti z hudby a vinylových desek.

Jenom kvalitní komponenty a skvělá výbava

71ONHrNL10L-_AC_UF894,1000_QL80_DpWeblab_

Funkce

  • Bluetooth s aptX™ HD
  • Energický design s výraznými barevnými prvky
  • Vysoce kvalitní komponenty pro přehrávání desek
  • Odnímatelný držák přenosky
  • Hliníkový otočný talíř s řemínkovým pohonem
  • Nainstalovaná přenoska s vysoce kvalitním pohyblivým magnetem

image (2)

Funkce a výhody

Bluetooth s AptX HD ™

Rychlé spárování s Bluetooth reproduktory nebo sluchátky pro okamžité připojení k vaší sbírce desek. Při použití kódování AptX-HD nedochází k žádnému zvukovému kompromisu.

image (5)

Energický design s výraznými barevnými prvky

Vyjádřete svou radost a hřejivý pocit, který vám přináší poslech z vinylů, a vytvořte si důvěrnější vztah s vašimi oblíbenými hudebními umělci.

Vysoce kvalitní komponenty pro přehrávání desek

Vychutnejte si kvalitu vašich desek, aniž byste je při tom poškodili. Vysoce kvalitní hliníkové raménko zajišťuje dokonalé sledování drážky desky bez opotřebení. 

Odnímatelný držák přenosky

image (3)

Konec přenoskového raménka, kde je namontovaná přenoska, se nazývá headshell (držák přenosky). Je odnímatelný, což umožňuje snadnou výměnu přenosky. 

image

Hliníkový otočný talíř s řemínkovým pohonem

Hliníkový otočný talíř je poháněný řemínkovým pohonem a motorem s optickým senzorem na spodní straně, který zajišťuje, že vaše desky budou přehrávány perfektně v čase při 33,3 ot./min. pro alba a 45 ot./min. pro EP a singly. 

Nainstalovaná vysoce kvalitní přenoska s pohyblivým magnetem

Gramofon JBL Spinner BT stačí jednoduše rozbalit a můžete jej hned používat, díky vysoce kvalitní přenosce s pohyblivým magnetem, která je už nainstalovaná a zarovnaná. 

Více na: www.jbl.cz

61nQobgl4CL-_AC_SL1500_

image (1)


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama