KR-W8000SCD je praktické all-in-one řešení, které kombinuje všechny přednosti kompletního HiFi systému v jednoduše navrženém komponentu. S celou řadou moderních možností připojení a zdrojů je chytrý CD receiver doporučen jako dokonalé stereo řídící centrum pro hi-fi fanoušky.

kenwood-heimkino-neuer-all-in-one-receiver-kr-w8000scd-von-kenwood-kommt-im-juni-24197

Pokud hledáte cenově dostupné audiofilské chytré všestranné zařízení, pravděpodobně byste si měli poslechnout nový Kenwood KR-W8000SCD. Tento all-in-one zesilovač přichází s řadou funkcí, vlastností a vybavením za dostupnou cenu.

KR-W8000SCD – rádio, CD přehrávač a streamer

Kenwood KR-W8000SCD je streamovací přijímač, který je vybavený i CD mechanikou. Z výroby je integrována také streamovací část, DAC a rádiová část s FM a DAB+, každá včetně 20 pamětí pro uložení stanic. Můžete streamovat přes Bluetooth a WiFi – s přímým přístupem k Deezer a Spotify Connect.

Zadní strana přijímače Kennwood KR-W8000SCD all-in-one s analogovými a digitálními vstupy a výstupy

Zadní strana přijímače Kennwood KR-W8000SCD all-in-one má analogové a digitální vstupy a výstupy. Podle parametrů výrobce dodává zesilovač výkon 2 x 30 wattů

Přístroj komunikuje i s ostatními:

Pokud chcete, můžete si KR-W8000SCD propojovat a hrát i s externími hi-fi komponenty. Pro tento účel je k dispozici jak linkový, tak phono MM vstup na analogové straně a také dva optické a koaxiální S/PDIF vstupy pro digitální zdroje.

To není vše:

KR-W8000SCD má také výstup pro subwofer - sub-out, výstup s pevnou úrovní pro připojení externího zesilovače a dva digitální výstupy. Přístroj umožňuje poslech na sluchátka prostřednictvím 3,5mm jacku na přední straně přístroje.

Provoz a praxe:

Streamovací přijímač lze ovládat buď pomocí multifunkčního ovladače kombinovaného s 8 cm TFT barevným displejem, pomocí přiloženého IR dálkového ovládání nebo pomocí bezplatných aplikací pro chytré telefony Undok a Oktiv. Displej informuje posluchače o dostupných FM, DAB+ a internetových rádiových stanicích, zobrazuje interpreta, album a název aktuálně přehrávané skladby. Provede vás nabídkami, nastaveními a informacemi nabízenými pro všechny možné funkce. 

Něco navíc: 

Přístroj má i budík s časovačem, takže již nepřijdete pozdě.

Dostupnost a cena: 

Nový Kenwood KR-W8000SCD bude k dispozici cca od června 2024 s doporučenou cenou 399 EUR.

Klíčové vlastnosti: 

  • 3,2" TFT barevný displej
  • 2 x 30W RMS / zesilovač s DSP
  • Hliníkový přední panel se dvěma otočnými ovladači
  • Anténa WiFi/BT (2,4G/5G WiFi a BT V5.2)
  • Spotify Connect / Spotify HiFi / Deezer
  • Internetové rádio / podcasty přes WiFi
  • DAB+ a FM RDS přijímač
  • Streamování zvuku BLUETOOTH (A2DP)
  • CD mechanika pro audio CD, soubory MP3 a WMA
  • USB (FAT16/FAT32 podporuje hudební formát: MP3)