Reklama
Reklama
Reklama

Linn Sondek LP12-50 v limitované edici

Linn Sondek

LP12-50

v limitované edici

Skotská značka Linn, která se zaměřuje na výrobu špičkových zvukových přístrojů a reproduktorů, slaví letos 50 let a hodlá to patřičně oslavit. Přizvala proto designéra Jonathana Ive, který dříve navrhoval v Apple a nyní navrhuje pod vlastním studiem LoveFrom. Výsledkem roční spolupráce je gramofon Sondek LP12-50. Limitovaná oslavná edice v bílé a přírodní má samozřejmě velmi vysokou cenu.

linn-lp12-50-2

„ Sondek LP12-50 přináší nejlepší výkon při přehrávání vinylů, jakého kdy společnost Linn dosáhla, spolu s okamžitě rozpoznatelným a ikonickým designovým jazykem sira Jonyho Ivea a jeho týmu LoveFrom, uplatněným v klíčových vizuálních a hmatových rozhraních. Zvukové vylepšení přichází díky zcela nové technologii podstavce Bedrok od společnosti Linn, který je tvořen ortogonálními vrstvami bukového dřeva umístěnými pod extrémním tlakem, čímž vzniká zcela nový, pevný a masivní materiál. Výsledné ultrahusté dřevo má zanedbatelnou rezonanci a nabízí vynikající izolační kryt pro mechaniku gramofonu,“ uvádí k novince značka Linn.

linn-lp12-50-0

Linn gramofon Sondek LP12-50 Linn gramofon Sondek LP12-50 Linn gramofon Sondek LP12-50 Linn gramofon Sondek LP12-50

linn-lp12-50-1

„Společnost LoveFrom uplatnila své zkušenosti s konstrukcí nového, precizně zpracovaného tlačítka pro ovládání napájení/rychlosti a pantů – poskytuje tak příjemnou a přesnou interakci s gramofonem. Další estetická vylepšení klasické podoby gramofonu Sondek LP12 byla provedena s hlubokým respektem ke kvalitě a integritě výrobku. Výsledkem kombinace výkonu, použitelnosti a estetických vylepšení je historický kousek s bezkonkurenční zvukovou kvalitou a krásou. V limitované edici bude vyrobeno pouze 250 kusů Sondek LP12-50 – každý z nich bude opatřen reliéfní hliníkovou plaketou oslavující tuto přelomovou spolupráci s individuálním číslováním,“ doplňuje s tím, že cena jednoho přístroje startuje na 50 000 librách, tedy asi 1 390 000 českých korun.

linn-lp12-50-4

linn-lp12-50-3


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama