Reklama
Reklama
Reklama

Metaxas & Sins Ethereal

Cílem Metaxas & Sins je spojit exkluzivní hi-fi se speciálním špičkově zpracovaným designem. To vše nově spojuje a představuje mimořádný sluchátkový zesilovač Ethereal v podobě sochy.


Sluchátkový zesilovač, který připomíná poprsí nebo dokonce polovinu člověka, je určen pro elektrostatické modely sluchátek a podle Metaxas & Sins by měl dobře fungovat s většinou špičkových sluchátek – vlastní sluchátka „X1“ má být představena šéfem a designér Kostas Metaxas v blízké budoucnosti. Boky hlavy Etherealu jsou stavěny tak, že je lze použít i jako držáky sluchátek.

Metaxas_Ethereal_2jpg

Uvnitř pouzdra se složitými tvary vyfrézovanými CNC strojem pracuje sluchátkový zesilovač, který je vysokofrekvenční, bez rušení a je vyroben speciálně pro elektrostatická sluchátka, uvádí Metaxas. Zesilovač je zcela vyvážený v konfiguraci dual-mono a údajně poskytuje vysoký výkon s extrémně nízkým šumem a zkreslením.Metaxas_Ethereal_3 

Ethereal je prý také dostupný v různých konfiguracích, přičemž do budoucna slíbená verze bude vybavena například streamer. Předtím je oznámen jedno provedení s DAC převodníkem nebo verze s vestavěnými mechanickými hodinami. Hodiny jsou tourbillonovým modelem, pocházejí od švýcarského výrobce L'Epée a mají korunovat nevšední designový koncept. Ceny za Ethereal od Metaxas & Sins budou začínat na částce cca 29 000 EUR a to bez daně.


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama