Reklama
Reklama
Reklama

Monitor Audio Studio 89


Monitor

Audio

Studio

89


m1-10

Zrozeno v 80. letech. Přetvořeno pro dnešek. Ikonická řada Studio Series. Legendární řada reproduktorů, která se zrodila v době, kdy vládla hudební televize a videokazety. Éra odvážných stylů, jasných barev, raného počítačového hraní a ohromujícího rychlého technologického pokroku poháněla nesrovnatelný výbuch populární kultury a položila základy pro dnešní digitální éru.

Jednoduchost zosobněná. Malý, kompaktní a vizuálně jedinečný, zcela nový Studio 89 je nekompromisní malý reproduktor. Skrývá obrovské množství akustické technologie ve svých kompaktních rozměrech, a přestože je stoprocentně reproduktorem značky Monitor Audio, zrozený z naší filosofie Transparent Design, je v naší nabídce tak jedinečný jako statement Hyphn. Studio 89 je navržen tak, aby byl odlišný. Poslouchejte znovu.

Zrozen v desetiletí poháněném tvůrci kulturních změn. Studio 89 čerpá inspiraci z tohoto kulturně výbušného desetiletí, ale je to zcela moderní reproduktor. Inspirovaný individuálním výrazem a kulturou, která ho formuje, je Studio 89 reproduktor pro nové tvůrce změn.

m1-1

MTM Driver Array.

MTM (Mid-Tweeter-Mid) uspořádání reproduktorů nabízí výhody vertikální symetrie. Navíc zvýšená plocha membrány basového a středového reproduktoru a cívky znamenají zlepšenou dynamickou schopnost a lepší interakci s podlahou a stropem v místnosti. Fungující jako bodový zdroj, zvukové rozptyly jsou velké, prostorné a pohlcující.

RDT III.

Basově-středové membrány reproduktorů Studio 89 jsou tvořeny ze tří ultra tenkých vrstev, aby byla zajištěna pevnost a odolnost. Vnější vrstva C-CAM, "keramicky pokovený hliník hořčík," je umístěna nad středovým jádrem Nomex ve tvaru včelí plásty, přičemž spodní vrstva je tvořena tkaným uhlíkovým vláknem. Výsledek: super lehké a velmi, velmi pevné.

Studio 89 čerpá inspiraci z kulturně explozivních osmdesátých let a ikonické řady Studio Series od Monitor Audio, ale je to zcela moderní reproduktor. Inspirován individuálním vyjádřením a kulturou, která jej formuje, je Studio 89 reproduktorem pro nové tvůrce změn.

m1-3

Transparentní

designová

filozofie.

Zcela nový Studio 89 je postaven na výzkumné a vývojové filozofii udržení rovnováhy mezi designem a technologií. Jedna nikdy nesmí převážit nad druhou a obě hrají zásadní roli při naplňování našeho slibu hudební neutrality a akustické transparentnosti. Fyzické reproduktory jsou navrženy tak, aby pohodlně zapadly do svého prostředí. Jsou krásným vyjádřením, ale díky dokonale vyvážené designové neutralitě se budou hodit po celou dobu používání.

m1-4

Nový

design

výhybek.

Výhybky prošly hodinami poslechových testů a výběrem součástek, přičemž byly použity pouze ty nejlepší speciální polypropylenové a polyesterové kondenzátory, vzduchové a nízko-ztrátové laminované ocelové cívky, aby byl zajištěn maximální přenos signálu a sníženo zkreslení pro optimální zvukový výstup.

m1-5

Design skříně.

Studio 89 je kompaktní a mimořádně úzký, což optimalizuje akustiku a napomáhá vytvořit mnohem širší zvukovou scénu v poslechovém prostoru. Skříňka je také pečlivě vnitřně vyztužena, aby byla zajištěna strukturní pevnost.

MPD III.

Vysokofrekvenční měnič MPD III (mikroskládaná membrána) poskytuje přesné a živé vysoké frekvence snadno a bez námahy. Jeho super rychle reagující mimostředové sklady vytvářejí hladkou, širokou a rychlou odezvu.

Artikulovaný, silný a kontrolovaný bas.

Studio 89 je kompaktní z dobrých důvodů. Víme, že v domácnosti je prostor vzácný, zatímco je nutností mít zvuk, který zaplní místnost. Pokroky v technologii kovových kuželových měničů a výkonné motorové systémy znamenají, že tyto dvě věci nejsou vzájemně neslučitelné.

Studio 89 je kompaktní model knihoven, který obsahuje mnoho pokročilých akustických technologií nalezených jak v Platinum Series 3G, tak v referenčním reproduktoru Monitor Audio, Hyphn. Výkonné duální 4 ¼” RDT III C-CAM basově-středové reproduktory poskytují úderný, artikulovaný a kontrolovaný bas, který se bezproblémově mísí s vysokofrekvenčním měničem MPD III. Zvukový balíček poskytuje výjimečně věrnou vysokofrekvenční čistotu a napjatou přesnost středových/nízkofrekvenčních basů pro skutečně vysoce věrnou prezentaci.

m1-9

Skříň Studio 89 je dokončena v hluboké vysoko lesklé černé barvě se zlatě zbarvenými jednotkami pohonu. To je odkaz na ikonický model Studio 15, který byl jediným modelem v původní řadě Studio Series dostupným v této elegantní kombinaci.

Studio 89 poskytuje dech beroucí velký zvuk z krásně dokončeného kompaktního boxu.

Zdroj / foto: monitoraudio.com

m1-8Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama