Reklama
Reklama
Reklama

PRODUKT NANOTECHNOLOGIES - TECHNOLOGIE BUDOUCNOSTI

Elektronika Praha uvádí na trh zcela novou čistící kapalinu nejen pro vinylové desky!

Kvalitním produktům od společnosti Elektronika Praha, můžete důvěřovat.

Aby gramofonové desky vydávaly takový zvuk, jaký mají, bez praskání a hlasitého šumu, je třeba je čistit, nebo i vyprat. Otření desky antistatickou utěrkou nebo kartáčkem hlavně u starších elpíček už nestačí, a tak nastupují čistící prostředky od EP. Kvalitní a časté čištění má velký smysl, jelikož chrání desky i přenosky před poškozením. Zvyšuje kvalitu snímání, snižuje praskání a zkreslení. 

Odstraňuje prach, špínu, otisky prstů, usazeniny a mastnoty, aby vaše LP a SP záznamy zůstaly déle čisté. Prodlužte si životnost vašeho hrotu a ochraňte si své LP sbírky s čistící řadou DEEP CLEAR.... 

200ml antistatický sprej na čištění LP vinylových desek s NANOtechnologií budoucnosti + kvalitní utěrka s vysokým obsahem mikrovlákna.

NANOTECHNOLOGIES

Čistící prostředek budoucnosti - dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace a čištění

Vyzkoušejte si čisticí kapalinu Elektronika Praha - Nano Clear 200 - 200ml čistící roztok pro dvoufázové čištění a impregnaci vinylových desek s antistatickým účinkem. EP Nano Clear 200 obsahuje nanočástice stříbra, které zamezují přežívání mikroorganismů, zanechávají povrch biologicky čistý bez šmouch a otisků.

 

 

PRODUKTY NANO - TECHNOLOGIE BUDOUCNOSTI

Díky extrémně odpuzujícímu efektu je ošetřený povrch chráněn proti vodě, mastnotám, otiskům, různým nečistotám, vodnímu kameni, oleji a tak by se dalo pokračovat. Obrovskou výhodou je i tzv. efekt snadného čištění, někdy také nazývaný efekt lotosového květu.

Naše společnost Elektronika Praha uvádí na trh zcela novou koncepci čištění a ochrany povrchu materiálů na bázi moderní nanotechnologie. 

Pojem NANO impregnace a čištění je v poslední době skloňován stále častěji díky svým vlastnostem, jako jsou: několikanásobně delší životnost ochranné vrstvy, odolnost proti otiskům a prachu, prodyšnost, antibakteriální a antistatické vlastnosti.

Tato inovativní technologie tak přináší naprosto nové možnosti a výhody i do tradičních odvětví jako je čištění vinylových desek !

Oproti tradičním metodám čištění vytváří NANOtechnologie od EP neviditelný film, který má mnohem účinnější a ochranné vlastnosti. Je prevencí proti stárnutí a oxidaci plastu, snižuje tření a opotřebení v drážce.

 

 

 

- čistí až 1000 stran (500 samostatných 12 "LP)

- omezuje blednutí plastových částí a tvorbu prasklin

- je prevencí proti stárnutí a oxidaci plastu

- snižuje tření a opotřebení v drážce

- dlouhodobější účinek

  • dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace a čištění povrchů vinylových desek

www.elpraha.cz


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama