Reklama
Reklama
Reklama

PSB se vrací se zcela novou generací reproduktorů

+

+

Společnost PSB na letošním Toronto Audio Festivalu oznámila novou generaci své řady reproduktorů s krásným názvem: Imagine, zahrnující model regálových reprosoustav s označením B50 a podlahové reprosoustavy T54 a T65.

psb1-2

Řada Imagine je navržena tak, aby byla nejhodnotnější řadou reproduktorů PSB, která obsahuje mnoho vnitřních unikátních designů a technologií převzatých z vlajkové lodi značky Synchrony Series. Díky vkusnému designu a dostupnějším cenovkám by tato aktualizovaná generace řady Imagine mohla být ideální pro každého, kdo hledá cenově dostupnou, ale přesto uspokojivou sadu reproduktorů.

Imagine-T65-tower-speaker-pair-black-400x400

Začněme nejmenší z nové řady, nově vymyšlenou regálovkou PSB B50. Kompaktní reprosoustava se skládá z 2,5 cm výškového reproduktoru, 13 cm basového reproduktoru

a vyznačuje se dvoupásmovým bassreflexovým designem se zadním slotem, který, jak říká výrobce, „vyplní jakýkoli prostor harmonickým zvukem a nečekaně hlubokým rozšířením basů“.

PSB-B50-edit

Dorazí také nová dvojice podlahových reprosoustav – Imagine T65 a T54 – které se mohou pochlubit podobným vnitřním "hardwarem" rozšířeným na větší a těžší modely. T65 je propagován jako „vrchol“ řady Imagine, který spojuje stejný 2,5cm výškový reproduktor a 13cm basový reproduktor jako ve výše uvedeném B50 a také větší zdvojené 16,5cm basové reproduktory.

PSB-imagine-next-gen-hifi-news-oct-2023-B50-2-760x1024

T65 také nabízí širokou zvukovou scénu a hluboké low-end díky své konfiguraci s duálním bassreflexem, zadními sloty a "pečlivě vyladěnými komorami basových reproduktorů". Konstrukce výhybky, říká PSB, byla vyvinuta tak, aby každý měnič nabízel přesnější ovládání zvuku pro hluboký a transparentní zvuk se širokým prostorem.

PSB-imagine-next-gen-hifi-news-oct-2023-T54-2-683x1024

Pak je tu podlahová reprosoustava T54. T54 má opět 2,5 cm výškový reproduktor, ale tentokrát je k dispozici 10 cm reproduktor pro střdní rozsah a stejné zdvojené 16,5cm veliké basové reproduktory jako u T65. Nová 54 také využívá třípásmovou basovou architekturu, jak je vidět u T65, a také duální zadní porty. Není tak velký jako jeho vlajková loď staršího bratra, ale T54 slibuje „široký frekvenční rozsah a přesné zobrazení pro pohlcující zážitek z poslechu“.

Zatímco design a forma se liší od reproduktoru k reproduktoru, mnoho ze stejné základní DNA sdílejí všichni tři členové aktualizované řady Imagine. Všechny membrány jsou tkané z uhlíkových vláken a všechny mají pryžové okraje a velké magnety. Je třeba poznamenat, že třípásmový duální basový design není součástí regálové reprosoustavy B50, ale je společný pro T54 i T65.

PSB-imagine-next-gen-hifi-news-oct-2023-T65-2-548x1024

Každý reproduktor z nové řady Imagine je od 7. listopadu k dispozici v černé nebo bílé barvě. Uvidíme jak si povede u nás...

PSB-Imagine-T65-Black-with-PWM3-Angled-Close-Up


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama