Reklama
Reklama
Reklama

Sonus faber uvádí na trh nové reproduktory Lumina Amator

Sonus faber uvádí na trh nové reproduktory

Lumina Amator


Dostupné ve třech designových variantách

Modely Sonus Faber Lumina II Amator a Sonus Faber Lumina V Amator jsou nabízeny ve třech designových variantách, a to červené, Wengé a Walnut.....

LUMINA V AMATOR

Amator je evokující název, který charakterizoval všechny speciální modely Sonus faber a stal se synonymem jedinečnosti . Každý nadšenec trhu ví, že od tohoto jména je správné očekávat vzrušující a poutavý poslech.

Lumina V Amator je nově k dispozici ve třech nových lesklých povrchových úpravách : červená, wengé a ořech. Dalším stylovým detailem je dřevěné zpracování rybí kosti.

Sonus faber Lumina II Amator

sf_luminaii_b_wenge__large_full

Sonus Faber

Lumina II Amator a Sonus Faber Lumina V Amator

Sonus Faber Spa je přesvědčen, že dva nové modely Sonus Faber Lumina II Amator a Sonus Faber Lumina V Amator jsou v konečném důsledku logickým upgradem standardních modelů Sonus Faber Lumina II a Sonus Faber Lumina V s ohledem na styl i výkon, protože jako vždy se Sonus Faber Spa snaží nejen vytvořit něco nového, ale také dále zdokonalovat a vylepšovat to, co již existuje. A to je přesně to, co bylo nyní provedeno se dvěma modely Sonus Faber Lumina II Amator a Sonus Faber Lumina V Amator. Tyto mají poskytnout ještě atraktivnější zážitek z poslechu, ale stále mohou být integrovány do prostředí základní úrovně.

Sonus faber se zaměřuje na kvalitu použitých vysoce kvalitních materiálů

Obě novinky jsou vyrobeny v Itálii z přírodních a kvalitních materiálů s důrazem na kvalitu a preciznost celkového provedení, včetně zcela nových dřevěných předních panelů spolu s lesklým povrchem z dřevěné dýhy pod úhlem 45° ve třech barevných provedeních.

Regálová Lumina II si zachovává kompaktní a všestranný design, který je ideální pro umístění do knihovny nebo policové jednotky nebo může být umístěn jako zadní kanál v systému domácího kina.

sf_luminav_trio__large_full

Tyto stylové a přitom nenáročné ozvučnice obsahují tlumené apex kopulovité výškové reproduktory ze série Lumina a Sonetto s ručně potaženou měkkou hedvábnou membránou Kurtmueller.

sf_luminav_c_walnut_copia__large_full

Lumina II Amator je osazen 29 mm výškovým reproduktorem DAD™ a 15cm středobasovým reproduktorem, na zakázku vyrobeným košem a membránou z celulózové buničiny smíchané s jinými přírodními vlákny, zatímco podlahový stojan V Amator má design odvětrávané skříně se stejným 29mm výškovým reproduktorem, ale ve spojení s 15cm středního rozsahu a pár 16,5cm basových reproduktorů z papírové buničiny speciálně navržených pro tuto sérii.

sf_luminaii_a_walnut__large_full

Vylepšené komponenty ve výhybkách (2600 Hz u II Amator a 260 a 2850 Hz u V Amator) slibují poskytnout „dechberoucí výkon“ z téměř jakékoli pozice ve vaší místnosti. Reprosoustavy prošly mnoha inovacemi, takže díky specializovaným obvodům a novým návrhům filtrů výhybek reprosouatvy nabízejí „větší rozlišení a důslednější a koherentnější reprodukci“.

Nové crossovery Lumina V Amator byly navrženy v souladu s odkazem, který zanechal vývoj nové kolekce Homage. Mnoho řešení přijatých na nových speciálních modelech je odvozeno od řešení Amati G5 a Guarneri G5.

Obvody IFF a filozofie fázově koherentní zajišťují dokonalé vykreslení virtuální zvukové scény ve třech rozměrech . Nové filtry také nabízejí vyšší rozlišení a přesnější a koherentnější reprodukci.

Sonus faber Lumina Amator

Výsledné specifikace zahrnují vyrovnanou frekvenční charakteristiku 55 Hz-24 000 Hz s citlivostí 86dB SPL (2,83 V/1 m). Lumina V Amator dosahuje frekvenční charakteristiky v pásmu 38 Hz–24 000 Hz a citlivostí 89 dB SPL (2,83 V/1 m). Oba modely uvádějí nominální impedanci 4 ohmy.

Sonus faber Lumina Amator

Nové modely od Sonus faber se očekávají v prodeji na přelomu roku 2023 / 2024.

Kolekce je nabízena za dostupnou cenu bez kompromisů ve zvukovém výkonu a umožňuje každému vychutnat si skutečný zážitek ze Sonus faber.


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama