Reklama
Reklama
Reklama

Thorens Soundwall HP 600

S konstruktivní směsí dipólového reproduktoru a uspořádáním D'Appolito/MTM se německá značka Thorens vrací k výrobě reproduktorů.


  • Po více než 40 letech dostávají Thorens SoundWall modely HP 360 a HP 380 nástupce: HP 600, který celý zvuk vyzařuje jako dipólový reproduktor – tedy dopředu i dozadu.

Soundwall_2

Podle Thorense HP 600 interaguje předvídatelnějším způsobem s akustickými podmínkami poslechové místnosti v celém frekvenčním rozsahu. SoundWall spolupracuje s moderními obývacími pokoji, slibuje vývojář Joachim Gerhardt a generální ředitel Thorens Gunter Kürten. Jejich umístění je tak velmi snadné a jednoduché.

SoundWall HP 600 je třípásmový reproduktor založený na principu otevřené ozvučnice. Všechny basové reproduktory a středobasové měniče jsou namontovány v ploché ozvučnici, aby volně vyzařovaly, což znamená, že na zadní straně nemají žádný kryt nebo jiný tlumící materiál. 12 basových reproduktorů – na reproduktor – o průměru 15 cm na měnič doplňují dva středotónové měniče a dva výškové měniče. 

Slibována je vysoká stabilita, otevřený, vzdušný zvuk s vynikajícím prostorem a účinnost 95 dB s příznivou impedancí i pro lampové zesilovače.

Technické parametry:

Počet měničů: 12x basový reproduktor, 2x středovýškový reproduktor, 2x výškový reproduktor

Hladina akustického tlaku (SPL 1W/1m): Frekvenční odezva: 95 dB 30 - 28 000 Hz

Impedance (DIN): 8 Ohmů

Jmenovitý výkon (DIN): 300 W

Hmotnost: cca 40 kg

Rozměry (ŠxVxH):  60 x 125 x 16 cm.

Zvěřejněná cena za pár v Německu se má pohybovat kolem 22 000 €.


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama