Reklama
  • Nakupujte

    výhodně !

Reklama
Reklama

TIDAL bude levnější

  • Novinka

Tidal mění ceny a pro jednou je to dobrá zpráva !


image-proxy

Skvělá zpráva pro předplatitele služby Tidal nebo pro všechny, kdo ji chtějí vyzkoušet a užívat ! Tato streamovací služba s vysokým rozlišením oznámila, že se snižuje měsíční ceny ve všech tarifech.

V rámci zjednodušení jednotlivých úrovní předplatného již nebude její obsah ve vysokém rozlišení, bezztrátový a prostorový zvuk uzamčen za předplatné "HiFi Plus" za 20 liber/ 20 dolarů měsíčně. Místo toho bude přesunut do individuálního uživatelského tarifu, který bude stát 11 liber/ 11 dolarů měsíčně, což odpovídá ceně Spotify. 

bvcbbn

V současné době uživatelé platí tuto cenu za soubory FLAC v CD kvalitě, ale pro "odemknutí" 24bitových/192kHz skladeb a obsahu Dolby Atmos musí zvolit dražší level.

To se změní od 10. dubna, kdy budou zavedeny nové tarify. Součástí bude také Rodinný tarif až pro šest členů za 17 liber/ 17 dolarů měsíčně a Studentský tarif, který nabízí totéž co Individuální tarif, ale s 50% slevou a nyní stojí jen 5 liber/ 5 dolarů měsíčně.

Tidal

Ne všichni budou mít z tohoto posunu úrovní prospěch. Zvýhodněné tarify Military a First Responder, které jsou k dispozici v USA, budou zrušeny, ačkoli budou v provozu až do 10. června 2024, a všichni DJové, kteří dříve používali integrace Tidalu pro DJ, budou nyní muset platit zvlášť za nový doplněk DJ Extension. 

Ten byl dříve součástí úrovně HiFi Plus, ale nyní bude stát dalších 9 liber/ 9 dolarů měsíčně, čímž se cena fakticky nezmění.

Všechni se upírají na Spotify...

Toto snížení ceny jen zvyšuje tlak na Spotify, aby zlepšilo kvalitu zvuku svého katalogu, který je v současné době omezen na 320 kb/s ve své úrovni Premium a nemá nativní podporu prostorových zvukových stop.

V poslední době věnuje své úsilí tomu, aby na platformu místo tolik diskutovaného Spotify HiFi (nebo možná "Spotify Supremium") dostala audioknihy a jako jediná velká platforma nabídla mimořádně široké nabídky za dostupné ceny.

Pokud jde o uživatele služby Tidal, stávajícím předplatitelům služby HiFi Plus se od 10. dubna automaticky upraví cena předplatného, zatímco stávajícím předplatitelům na úrovni HiFi se od stejného data zlepší možnosti kvality hudby.

Současné tarify:

tidal-1

V této době, kdy se vše zdražuje a tato zpráva opravdu dobrou zprávou. 

Zpráva z Tidal.com


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama