Reklama
Reklama
Reklama

Vítejte ve světě ESOTERIC

es1-1 (1)

Vítejte ve světě ESOTERIC,

ultra high-endové divize společnosti TEAC Corporation,

kde kvalita zvuku přesahuje běžnou úroveň.

Nyní se systémem „Esoteric Mastering“ pojďme dále do hlubokého světa hudby zvaného mistrovská díla .

"TAMA, TOKYO, JAPONSKO, 25. LEDNA 2022 – ESOTERIC COMPANY (sídlo: Tama, Tokio, prezident a CEO: Hiroshi Oshima) oznamuje, že ESOTEIRC začal provozovat své vlastní interní masteringové zařízení, „ESOTERIC MASTERING CENTER."

S bohatým dědictvím audiovizuální dokonalosti, která se táhne více než 75 let, jsme rádi, že vám můžeme představit naši kolekci SACD a vinylových desek – důkaz našeho neochvějného závazku k zvukové dokonalosti.

es1-1

ESOTERIC MASTERING
Mastering Studio Master Sound funguje

REMASTERING je technika používaná ke zlepšení kvality zvuku. To může být provedeno v digitální nebo analogové doméně. 

Je málo výrobců audia, kteří vydávají i vlastní nahrávky. Jedním z nich, a asi nejzajímavějším,

je japonský ESOTERIC, který remasteruje klasickou hudbu těch nejlepších světových labelů.

Naše SACD a vinylové desky, vyrobené s přesností a důrazem na detail, zachycují duši hudby a poskytují zážitek z poslechu, který je co nejblíže původnímu provedení. Zažijte nesrovnatelnou hloubku zvuku, bohatost tónů a čistotu každé noty, díky které jsou ESOTERIC SACD a vinylové desky nutností pro audiofily.

es1-2

Proces masteringu ESOTERIC: Cesta k hudební brilanci

Srdcem vášně ESOTERIC pro poskytování maximálního hudebního zážitku je oddanost jedinečnému procesu masteringu. Se zavedením nového „ESOTERIC Mastering“ od roku 2022 bylo dosaženo nové úrovně muzikálnosti a vysoké kvality zvuku.

O SACD:

Umění a hudba se vyvíjejí v průběhu času a nesou podstatu lidských znalostí a dovedností. Mastering Center společnosti ESOTERIC je útočištěm, které odráží tuto filozofii. Zde jsou k vytvoření vysoce kvalitních remasterovaných kolekcí Super Audio CD použity výjimečné technologie a moudrost. Tato cesta s ESOTERIC Super Audio CD nabízí hlubší spojení a neprozkoumané oblasti hudebního uznání.

es1-4

O vinylu:

Vinylové desky z "Masterpiece Collection" nejsou jednoduché re-vydání. Jsou to hudební znovuzrození. Díky nejmodernějšímu systému "ESOTERIC Mastering", včetně "Master Sound Discrete DAC" a hodin, analogový zvuk ožije energií jako nikdy předtím. Spolupráce s MIXER'S LAB a legendární Cutting Lath Neumann VMS80 zdokonalila proces řezání do umělecké formy. Každý disk prochází přísnými zkouškami a testováním kvality zvuku na analogovém gramofonu Grandioso T1 ESOTERIC, aby se určila dokonalá metoda přenosu. Výsledek? Vinylové desky, které rozšiřují informace v původní master pásce a zachycují srdce a duši hudby.

es1-3

"Esoteric Mastering System byl vyvinut s cílem zprostředkovat přirozené a rafinované tóny hlavního zdroje zvuku, plné vitality a života, a také jasně vyjádřit atmosféru sálu. Vybavení nainstalované v masteringovém centru bylo vyvinuto pomocí jedinečné digitální technologie ESOTERIC a jsme rádi, že můžeme každému dodat hřejivé dojmy prostřednictvím vylepšeného hudebního vyjádření."

Zažijte kouzlo ESOTERICKÉHO zvuku. Ponořte se do nadčasové elegance SACD a vinylů, které rezonují s láskou, dovedností a obětavostí, kterou vkládáme do každého kusu.

es1-100

es200


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama