Reklama
Reklama
Reklama

Wilson Audio představuje nový Sasha V

Sasha_V_Meadow_Mist_Side_Vignette

Nová Sasha V si zachovává svůj charakteristický tvar s připojenou hlavou pro středotónový a výškový reproduktor. 

  • Sasha nyní také vstupuje do série "V" od Wilson Audio
  • Wilson Audio představuje nový Sasha V
  • Četná vylepšení detailů oproti Sasha DAW mají zvednout novou Sasha V od Wilson Audio na zcela novou úroveň.

Ve Wilson Audio jsme si vytvořili neochvějnou cestu k „Excelence ve všech věcech“ na podporu našeho hlavního světla „Autentické dokonalosti“. Neustále posouváme hranice toho, co je možné, naše vášeň pro poskytování bezkonkurenčního poslechového zážitku je bezkonkurenční, neúnavná a každý milník v historii Wilson Audio připravil cestu pro vyjímečnost.

sasha-v

Sasha je dědicem legendárního systému WATT/Puppy Wilson Audio a zaujímá tak v programu americké společnosti zvláštní postavení. Je to také vstup do jejich řady reproduktorů s vícedílnými ozvučnicemi, které umožňují přesné přizpůsobení poslechové pozice a údajně jsou v tomto modelu navrženy flexibilněji než kdy jindy. Sasha navazuje na větší modely Wilson a je povýšena ze současného „DAW“ na vyšší úroveň „V“. Za tímto účelem se stěny skříně basového reproduktoru vyrobené ze speciálního X-materiálu zvětší o cca 25 % tloušťky, což údajně dodává reproduktorům ještě větší stabilitu. Všechny vnitřní výztuhy byly zesíleny a jsou nyní také vyrobeny z X-materiálu.

Sasha_V_Grigio_Media_No_Grilles

Materiál "Véček", dříve používaný pouze u větších modelů Alexia V, Alexx V nebo Chronosonic, je zde použit na důležitých bodech a navíc v pevných hrotech, které se nazývají „Acoustic Diodes“. Sasha V také zdědí středobasový měnič „QuadraMag“ a výkonný magnet AlNiCo od svých větších sourozenců, jejichž cílem je zajistit extrémně jemné a realistické zobrazení hlasů a jednotlivých nástrojů.

sasha-v-release-2-300x200

Pro výškový reproduktor Sasha V vyrábí výrobce speciální komoru „Convergent Synergy Carbon“ (CSC) vyrobenou z materiálu z uhlíkových vláken pomocí vlastní 3D tiskárny. Vývojáři tomu připisují rozšířený rozsah přenosu pro výškový reproduktor a zvýšenou bohatost jednotlivých to'nů a detailů.

Wilson Audio dokonce navíjí kondenzátory samotného crossoveru, který je jako obvykle celý zalitý proti rezonancím. Reproduktor také získává kabelová oka a konektory z vlastní produkce. Dvoudílná skříň mezitím prošla mírnou estetickou úpravou.

sasha-v-release-300x202

Sasha V bude i nově k dispozici v široké škále barev. V nabídce a poslechu bude bude v Německu na podzim, přičemž cena páru se bude přibližně pohybovat kolem 64 000 EUR. 

image-1691596411


Přidejte komentář


Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Reklama