Reklama
  • Nakupujte

    výhodně !

Reklama

Luxman - Select by Lux


SELECT by LUX je největší službou podobného druhu na světě,

která vznikla za účelem poskytování rozšířené podpory zákazníkům Luxman.

Luxman_NeoclassicoSELECT by LUX je program zastřešující novou službu pro vás. Jejím cílem je nabízet audio komponenty Luxman ve 3 samostatných kategoriích: N.O.S. (New Old Stock): nerozbalené starší modely ze skladových zásob Luxman EU distributorů, včetně ČR a SR EX.DEMO: předváděcí modely od Luxman EU distributorů a z poslechových studií Luxman EU prodejců, včetně ČR a SR 2nd HAND: modely z druhé ruky, od klientů Luxman EU prodejců, včetně ČR a SR

Celý program je koncipován tak, aby se audio komponenty Luxman z výše uvedených kategorií prodávaly dalším majitelům prověřené,
v nejlepším možném technickém a optickém stavu. Takto prověřené audio komponenty nesou označení garantováno SELECT by LUX.
Nový majitel si tak může vychutnávat skutečnou kvalitu produktů Luxman s jistotou, že je vše v pořádku. Označení garantováno SELECT by LUX mohou obdržet pouze oficiální EU AC230V produkty Luxman splňující přísná posuzovací kritéria.
Každý majitel audio komponentu Luxman garantovaného programem se pak může těšit stejným výhodám jako ostatní vlastnící produktů Luxman.
Mezi tyto výhody patří: Luxman rychlá dodací lhůta - 1 až 5 dnů Luxman záruka 12 - 24 měsíců (podle modelu a kategorie)
Luxman poprodejní péče
Luxman promoční dárky (pokud je PROMO) (službu SELECT by LUX zastřešuje přímo www.luxman.cz)
Reklama